Inštrukcie na používanie intenskin

Regenerácia pokožky tváre je hlavným účelom inovatívneho krému proti vráskam intenskin. Ak však chcete maximalizovať účinok aplikácie, postupujte podľa pokynov uvedených v pokynoch.

Návod na použitie krému intenskin

Návod na použitie krému proti vráskam Intenskin

Používanie nástroja nie je nič zložité, ku každému balíku nástroja je priložený podrobný sprievodca, avšak pre informačné účely poskytujeme pokyny aj v elektronickej podobe.

Ako používať krém intenskin

  1. Odstráňte make-up a vyčistite povrch tváre vatovou podložkou a čistiacim prostriedkom alebo tonerom.
  2. Naneste malé množstvo krému na povrch pokožky a končeky prstov jemne vtierajte, až kým sa úplne nevstrebe.
  3. Krém nanášajte každý deň, ráno a večer, aby ste dosiahli rýchly znateľný efekt. Počas zimy tiež použite viac krému, aby ste chránili pokožku pred studeným vzduchom a omrzlinami.

Unikátna komplexná receptúra krému umožňuje jeho použitie ako ošetrovacieho prostriedku počas dňa aj vo večerných hodinách, bez potreby použitia ošetrovacích prostriedkov tretích strán. A vďaka svojej ľahkej štruktúre sa krém rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastné stopy, aj keď sa dostane na oblečenie.

Indikácie pre použitie

Venujte pozornosť príznakom predčasného starnutia:

  • Vzhľad jemných vrások okolo kútikov očí a úst
  • Riedenie pokožky, strata pevnosti
  • Vzhľad pigmentovaných oblastí pokožky
  • Oneskorené hojenie kožných lézií
  • Deformácia jasnej kontúry tváre, ochabnutie a ochabnutie pokožky

Ak sa objaví ktorýkoľvek z týchto znakov, je potrebné uchýliť sa k pomoci regeneračného prostriedku intenskin na obnovenie pokožky a ochranu pred predčasným starnutím v budúcnosti.

Kontraindikácie

Počas klinických štúdií nezistila kontrolná skupina žiadne kontraindikácie pre použitie krému. Neodporúča sa však používať výrobok, ak ste alergický na jednu alebo viac zložiek krému. V takom prípade by ste sa mali poradiť s kozmetikom na Slovensku. Produkt tiež nemá žiadne vedľajšie účinky, vďaka svojmu prírodnému zloženiu.