Skúsenosti s používaním intenskin

Dobrý deň, vo svojej recenzii sa chcem podeliť o svoje osobné skúsenosti s používaním krému proti starnutiu intenskin. Mám 32 rokov a nikdy som sa poriadne nestaral o svoju pokožku. Áno, z času na čas som si urobila rôzne masky a použila lacné krémy, ale nikdy som nechodila do kúpeľov a nevykonávala nijaké vážne zákroky. Vďaka tomu mám pod očami znateľné vaky, začínajú sa objavovať prvé vážne vrásky, moja pokožka vyzerá bledo a nie príliš zdravo.

Skúsenosti s intenskin od Emily z Mníchova

Fotka Intenskin cream on hand z recenzie od Emily z Mníchova

Dôvodom na premýšľanie o odchode a omladení bola svadba mojej najlepšej kamarátky, nedávno dovŕšila 33 rokov, ale vyzerá v pohode, je o 7 - 10 rokov mladšia ako jej vek. Po oslave, keď som zostal s ňou sám, som sa podelil o svoje obavy z môjho veku: roky plynú a ja som stále osamelý. A s vekom je čoraz ťažšie nájsť dôstojného muža, najmä ak sa o seba nestaráte.

Kamarát sa nad mojimi pocitmi iba zasmial s tým, že svojho jediného muža určite stretnem. Ale keďže som si všimla, že sa veľmi obávam, odporučila mi krém intenskin. Podľa nej práve vďaka intenskin dokáže napriek číslam v pase vyzerať ako dievča a udržať si mladosť.

Samozrejme som jej nedal slovo a rozhodol som sa zistiť viac o tomto zázračnom lieku. Keď som sa prehrabával na internete, prečítal som si veľa pochvalných recenzií o používaní intenskin spolu s radami, ako kúpiť krém na oficiálnych webových stránkach - teda, hovorí sa, že je to oveľa lacnejšie a nie je pravdepodobné, že by ste dostali krém falošný. Po pár dňoch premýšľania som išiel na stránku a objednal som si ju. O týždeň neskôr balíček s krémom dorazilo na poštu, kde som si ho vzala.

Balenie s krémom obsahovalo aj podrobný návod, ako výrobok používať. Postupovala som podľa pokynov v príručke a začala som sa krém nanášať dvakrát denne, ráno a večer, po odlíčení a použití čistiaceho toneru.

Účinok použitia krému

Výsledok použitia krému Intenskin, skúsenosť Emily z Mníchova

O týždeň neskôr som si všimol prvý efekt - póry sa znateľne zúžili, zmizli malé pupienky a zápaly, farba pleti sa stala zdravšou a rovnomernejšou.

Inšpirovaný som produkt naďalej používal. Potom som si začal všímať, ako sa vaky pod očami postupne vytrácajú a mimické vrásky sa vyhladzujú a pomaly miznú. Koža je na dotyk napnutá a pružnejšia.

Čoskoro si moje okolie začalo všímať, že som krajšia, v práci sa začali sypať komplimenty od kolegov a moji priatelia začali tušiť, že som urobila plastickú operáciu alebo sa uchýlila k nejakému druhu injekcií pre krásu.

Krém používam už 3 mesiace a môžem povedať, že jeho názov si osvojuje na sto percent, pokožka skutočne omladne a za pár mesiacov používania môžete prísť o niekoľko rokov.

Nedávno som stretol mladého muža a nadviazali sme vzťah. Zahlcuje ma darčekmi a slovami lásky a s úsmevom spomínam na svoju kamarátku, že mi poradila krém intenskin. Nápravu môžem odporučiť ktorejkoľvek žene, ktorá si chce pripomenúť, že vek v pase neurčuje náš život, ale v každom veku môžete vyzerať mlado a sviežo!