recenzia intenskin

 • Richard
  Moja žena požiadala, aby si objednala intenskin na webe, na nejakom fóre čítala, že je to veľmi dobrý produkt na starostlivosť a omladenie. No objednal som si niekoľko balíčkov naraz, len na stránke bola veľká zľava. päťdesiat%. Používa ho už niekoľko dní, znateľne sa osviežil, tvár už žiari.
  intenskin
 • Alžbeta
  Krém intenskin používam už dva mesiace a jednoducho sa ho neviem nabažiť. Krém sa dokonale stará o pokožku, zabíja stopy únavy a kruhy pod očami. Ale čo je najdôležitejšie, vďaka krému sa vrásky skutočne vyhladia a kontúra tváre je tiež dokonale stiahnutá. Krém som kúpila ako darček pre všetky svoje kamarátky a seba i mamu, každé po 2 balenia.
  intenskin
 • Monika
  Tento krém mi poradila kolegyňa v práci, podľa nej je to najlepší produkt starostlivosti, nepôsobí o nič horšie ako procedúry v kozmetických salónoch. intenskin používam iba týždeň, môžem povedať, že pokožka je skutočne sviežejšia, farba zdravšia, póry sa zúžili a vrásky sa zmenšili.
  intenskin
 • Jana
  Už dlhšie používam intenskin na vrásky, vynikajúci nástroj. Dobre osvieži tvár a vrásky so škvrnami zmiznú. Ak ho pravidelne používate, môžete vyzerať o 10 rokov mladšie bez akýchkoľvek skrášľovacích procedúr, ktoré sa nedávno stali módnymi. Neverím tomu, ale krém má prírodné zloženie, čo znamená, že určite nepoškodí.
  intenskin
 • Alžbeta
  Dcéra mi dala na dovolenku Intenskin. Tvrdí, že nový produkt je dobrý, a to ako z hľadiska starostlivosti, tak aj kvôli vráskam ihneď. Dva týždne rozmazávam, vyzerám a skutočne - moja tvár je sviežejšia a vrásky už nie sú viditeľné. Budem to používať aj naďalej!
  intenskin
Hodnotenie intenskin
4.5
8